Przyjmuj więcej witamin, twój organizm ich potrzebuje

więcej witaminZauważyłeś, iż w okresie wiosennym a nawet latem dostrzegasz u siebie pewne specyficzne zachowania twojego organizmu, jak mała wytrzymałość na wszelakie schorzenia oraz infekcję jakie w tym momencie są czymś normalnym, powód jest tylko jeden. Brakuje ci przede wszystkim witamin, o czym przypomni ci każdy lekarz a nawet osoba która spotkała się lub w pewien sposób zmaga z takowym problemem. Bądź co bądź osób które nie dbają o swoje zdrowie i w sposób dosyć specyficzny wypłukują ze swojego organizmu wszelkie wartości odżywcze jest bardzo wiele, mówimy tutaj o dostarczaniu białka, węglowodanów oraz wszelakich witamin i aminokwasów do tego, by uzyskać większą odporność. Nasz układ immunologiczny bardzo szybko ulega osłabieniu, jeśli nie zdawałeś sobie dotychczas z tego sprawy, to teraz już wiesz dlaczego po kawie, herbacie a tym bardziej alkoholu tracisz koncentrację jeśli idzie o twój wzrok. Jest to jeden z przykładów braku magnezu, jednak takowych można zliczyć tysiące. Niestety nasza profilaktyka opiera się na tym, iż większość z nas o niej całkowicie zapomina, w końcu co ma być to będzie a nasz organizm zawsze może zmienić nawyki żywieniowe. Tak jednak nie jest, niedobór witamin oraz innych wartości odżywczych, powodują iż twój organizm funkcjonuje ale jest nader słaby, jednym słowem nie działa tak jak należy. Konsekwencję takowego podejścia do tematu, mogą się za nami ciągnąć latami, a co za tym idzie powodować problemy i schorzenia typu anemia, czy inne wynikające z takowych braków.

Comments are closed.

 • Znaczenia ma jedynie etykieta

  Znaczenia ma jedynie etykieta

  Chcąc schudnąć często kupujemy w sklepach tak zwane dietetyczne produkty. Spotykamy tam przecież mnogość produktów oznaczonych jako fit. W sprzedaży znajdziemy odchudzające chleby, wędliny, napoje i dodatki. Prawda tkwi, jednak w szczegółach, wygląd nie może stać się powodem dla którego wybieramy …Read More »
 • Medycyna jest nieobliczalna

  Medycyna jest nieobliczalna

  Medycyna jako nauka, branża czy też dziedzina jest nieobliczalna a co za tym idzie zaskakuje nas na każdym kroku swoim ogromnym potencjałem. Zapewne większość z nas zastanawia się gdzie jest ta granica po przekroczeniu której doprowadzimy do sytuacji kiedy nie będzie …Read More »
 • Firmy farmakologiczne maja się dobrze

  Firmy farmakologiczne maja się dobrze

  Branża medyczna rządzi się swoimi prawami, i nawet w momencie światowego kryzysu który ciągnie na sam dół nawet największe koncerny działające na rynku już od wielu lat, to branża medyczna nie musi obawiać się o marazm, zwłaszcza farmakologiczna. Systematycznie wzrasta …Read More »
 • Takich sposobów na walkę z grypą znam bardzo wiele

  Takich sposobów na walkę z grypą znam bardzo wiele

  Pewnie i ty znasz wiele domowych sposobów, czy znanych gotowych rozwiązań na walkę z infekcją jaką jest grypa, zarówno od etapu profilaktyki, poprzez niwelowanie skutków samej choroby aż po rekonwalescencję po niej. Oczywiście bardzo często zapominamy o tym, że sama …Read More »
Wrzesień 2017
P W Ś C P S N
« Cze    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930